Slovácká 500

4 nymburští závodníci reprezentovali ve dnech 26. – 28. 8. 2022 oddíl rychlostní kanoistiky TJ Lokomotiva Nymburk na 30.  Mezinárodním mistrovství Moravy „Slovácká 500“. Celkem nasbírali 11 medailí, Kraft Jiří K1 veteráni 500m, 200m 1. místo, Kysilka Matouš K1 junioři 500m, 200m 1. místo, K2 muži 200m Kraft Jiří – Kysilka Matouš 2. místo, Hladíková Barbora C1 kanoistky st. 200m 3. místo, Hladíková Barbora – Hladíková Anna  první sesterská deblkanoe v historii ČR si dojela na tratích 500m a 200m pro stříbrné medaile. Dále se umístili na pozicích bez medailí a to K2 muži Kraft Jiří – Kysilka Matouš 4. místo na 500m, C1 kanoistky st. Hladíková Barbora na trati 500m obsadila 4. místo, Hladíková Anna C1 kanoistky ml. na tratích 500m a 200m obsadila taktéž 4. místo.
  Nymburský závodníkům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za podporu a zázemí.