ČP Kojetín

Český pohár v rychlostní kanoistice, který se konal na řece Moravě v Kojetíně ve dnech 22.-23.9.2018, byl letošním posledním závodem série v závodním období roku 2018.
Kanoistický oddíl z Kojetína uspořádal závod na velice dobré úrovni, což vedlo k hladkému průběhu dvoudenních závodů. Je samozřejmostí, že těchto závodů se zúčastnili i závodníci Lokomotivy Nymburk a povedlo se jim ulovit z řeky Moravy tyto cenné kovy:
Zlatou medaili získal Tomáš Hradil v závodě K1 dorostenci 4km
Stříbrnou medaili získal Lukáš Bacílek, Petr Tettinger v závodě C1 dorostenci, Šimon Janďourek v kategorii C1 žáci.
Stříbrnou medaili a to hned dvakrát získal Šimon Pinkas v závodě kanoe benjamínci
Bronzovou medaili získal Petr Tettinger v závodě C1 dci, Terezie Tettingerová v závodě K1 žačky a Šimon Janďourek v závodě C1 žáci.
Mimo medailí se dařilo závodníkům Lokomotivy umisťovat v popředí startovního pole jednotlivých kategorií a závodů.
Tomáš Keist kanoe dorost 4. a 5.místo, Jonáš Papoušek 2 x 6.místo, Terezie Tettingerová 5.místo K1 žačky, Lukáš Bacílek 4.místo C1 dorostenci, Filip Šafařík 4. a 5.místo C1 žáci, Tomáš  Hájek 2 x 6.místo C1 žáci, Adam Koula 5. a 6.místo C1 benjamínci, Sára Ščuková 10. a 16.místo K1 benjamínky, Julie Žučenková 11. a 12.místo K1 benjamínky, Hana Veselá 11. a 13. místo K1 benjamínky, Bára Válková 12. a 15.místo K1 benjamínky, Zbyněk Pták 10 a 13.místo C1 žáci, Johana Ščuková 2 x 18.místo K1 benjamínky, Veronika Selingerová 18. a 23.místo K1 benjamínky, Kryštof Kupec 20. a 21.místo K1 žáci, Šimon Sehnal 31. a 35.místo K1 žáci, Štěpán Papoušek 18.a 19.místo C1 žáci, Jakub Papírník 26.místo K1 benjamínci a Jan Žirovnický 38. a 40.místo K1 benjamínci
Většina našich závodníků výše jmenovaných se umístila v 1/3 startovního, pole a ostatní v ½ startovního pole.