Český pohár benjamínků

Rychlostní kanoisté – benjamínci – se sešli v Ústí nad Labem, aby poměřili své síly na 3. závodě Českého poháru pro závodníky do 12-ti let, který pořadatel doplnil ještě o závod v žákovských kategoriích, čehož využili i nymburští trenéři a vzali závodit žáky a žačky kanoistky. Závod provázelo chladné a větrné počasí, ale přesto se závody povedly. I nymburští závodníci byli úspěšní.
V kategorii kanoistů benjamínků zvítězil Viktor Havlíček, který v letošním roce bude asi velice úspěšný. V kategorii benjamínek kajakářek začala skvěle Adéla Králová, která dlouho svůj závod vedla a nakonec dopádlovala na skvělém 3. místě, ale i dalším našim závodníkům se dařilo. Kajakářka Elen Fialová skončila na 10. místě. Kajakáři  Vojtěch Sedlák dopádloval osmý, David Houdek 10., Josef Kozák 12. Smůla provázela Davida Hamtila, který zvrhnul, ale znovu nastoupil do lodě a dopádloval na 24. místě. V žákovských kategoriích se kanoistům dařilo. Všichni si vybojovali medaile. Kanoista Čestmír Pokorný získal stříbro a Štěpán Žirovnický bronz, kanoistky Tereza Koulová dopádlovala druhá a Sofie Kovářová třetí.