Ceny pro nejlepší získali borci Lokomotivy Volák a Malíková

7.12.2013 12:04

Nymburk – Valná hromada Českého svazu rychlostní kanoistiky vydala další svědectví skvělé práce oddílu Lokomotivy Nymburk. Při jejím zahájení byly totiž vyhlášeny nejlepší závodníci seriálu Českého poháru jednotlivců a Mistrovství České republiky družstev.

Kanoisté Lokomotivy Nymburk zde měli zastoupení v kategorii žáků kajakářů, kde celkově zvítězil David Volák, a v kategorii žaček kanoistek, kde zvítězila Martina Malíková.

V soutěži oddílů skončil oddíl rychlostní kanoistiky Lokomotivy Nymburk v celkovém pořadí na třetím místě v republice, což je historický úspěch a v kategorii mládeže  skončil jako oddíl na druhém místě.

Za těmito skvělými výsledky stojí obětavá práce trenérů a funkcionářů oddílu rychlostní kanoistiky, podpora ze strany rodičů závodníků a zodpovědný přístup samotných závodníků Lokomotivy.

Autor: Vladimír Malinovský